prezent dla dziewczyny na walentynki
Nowoczesne prezenty dostosowane dla Twojej dziewczyny

Nowoczesne prezenty dostosowane dla Twojej dziewczyny

Książki jako prezent dla dziewczyny na walentynki (https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-walentynki-dla-niej), może wydawać się banalnym wyborem, lecz może być wręcz przeciwnie. Książka może sprawić wiele radości, a jeśli twoje dziewczyny kocha czytać, to zapewne spodobają się jej książki wspomniane poniżej. 

SIEDMIU MĘŻÓW EVELYN HUGO- TAYLOR JENKINS REID 

Monique Grand jest dziennikarką dla prestiżowego magazynu. Nie jest jednak zadowolona ze swojego dotychczasowego życie, ponieważ niedawno rozstał się z mężem, a w dodatku jej praca nie nabiera rozpędu, a wręcz przeciwnie, staje w miejscu, i nic nie wskazuję na to, że ma się to zmienić. Niestety tak życie wygląda u niejednego z nas, lecz Monique nadarza się okazja na napisanie najważniejszego artykułu w jej karierze- ma przeprowadzić wywiad, z jedną z najgorętszych, i najsławniejszych gwiazd Hollywood- Evelyn Hugo. Monique natychmiast przyjmuje propozycję, lecz podczas pierwszego spotkania z aktorką, dziennikarka wie, że za tym wywiadem kryję się coś więcej, nie tylko tajemnice, ale także Evelyn chce, aby Monique napisała jej biografię. Aktorka ma tylko jedno życzenie- biografia ma być wydana po jej śmierci. 

Monique powoli zagłębia się w życie prywatne Evely, oraz poznaję najskrytsze tajemnice Hollywood. Okazuję się jednak, że pieniądze i sława, to nie wszystko, a wręcz przeciwnie, mogą przysporzyć wiele problemów, w tym lęków, strachu, i cierpienia. W dodatku, jak sam tytuł książki wskazuję, Evelyn Hugo nie miała szczęścia w miłości. Kochankowie, mężowie głównej bohaterki nauczą czytelnika, że tak naprawdę najważniejsze są uczucia, a nie pieniądze, czy sława. 

IT ENDS WITH US- COLLEEN HOOVER

Lily Bloom jest sprzedawczynią w dobrze prosperującej kwiaciarnia, a to wszystko dzięki właścicielce sklepy. Pewnego dnia Lily spotyka lekarza Ryle’a Kincaidena, z którym zaczyna się spotykać, i ma wrażenie, że jej życie nie mogło się ułożyć, ponieważ ma wszystko, o czym sobie wymarzyła, lecz jest jeszcze przeszłość Lily, oraz jej najlepszy przyjaciel- Atlas, który wie wszystko i Lily, i przez cały czas był dla niej oparciem. 

Lili znów potrzebuję pomocy, ponieważ zmaganie się z traumą i cierpieniem samemu, tylko ją paraliżuje. Potrzebuję kogoś z kim, mogłaby porozmawiać, i kto podałby jej pomocną dłoń, w razie potrzeby.