prezent dla dziewczyny na walentynki
Prezent dla dziewczyny na walentynki

Prezent dla dziewczyny na walentynki

Walentynki to jedne z najpiękniejszych świąt, w Polsce i na świecie, dlatego jeśli szukasz idealnego prezenty dla dziewczyny na walentynki, może zainteresują cię pozycje książkowe. Książki sprawdzą się idealnie jako prezent dla dziewczyny na walentynki, dlatego nie czekaj, i ruszaj do księgarni, zanim wszystkie dobre książki wykupią. 

ŻYCIE JEST ZBYT KRÓTKIE- ABBY JIMENEZ

Adrian Copeland jest przystojnym prawnikiem. Pewnej nocy nad ranem spotkał youtuber Vanessę, zapukał do jej drzwi, bo obudził go płacz noworodka. Okazało się, że sąsiadka opiekowała się córką swojej siostry (narkomanką, niezdolną do opieki nad dzieckiem). Adrianowi udało się uspokoić małą Grace i dać Vanessie szansę odetchnąć, a ta noc miała być początkiem pięknej… przyjaźni. Przyjaźni i tylko przyjacielskiej pomocy, bo on i ona (oboje po trzydziestce) stanowczo deklarują, że nie umawiają się na randki, ani nie szukają miłości.

Wszyscy mają swoje powody. Adrian to człowiek z historią, niedawno przeżył bolesne rozstanie. Vanessa jest przekonana, że ma nieuleczalną chorobę (ALS, stwardnienie zanikowe boczne) i nie chce, aby jej problemy nikogo obciążały. Prowadzi kanał podróżniczy na YouTube, dzięki czemu ma pieniądze, by nie tylko wspierać swoich bliskich, ale także studiować leczenie ALS.

TY ALBO ŻADNA- MAGDALENA KORDEL

W przyszłości będą nieuniknione zmiany i ogromne kłopoty. Halena niespodziewanie pojawiła się w domu babci Adeli. Mimo że wszyscy w miasteczku myśleli, że nie żyje, kobieta wróciła i powiedziała, że chce trochę pobyć w tym miejscu. To nie jest nieoczekiwany koniec. Ewelina chce szczerze porozmawiać z rodziną, ale nie wie, jak rozpocząć rozmowę i opowiedzieć o rzeczach, które ją nurtują. Sekrety, które skrywa, mogą nie tylko zmienić jej życie. Jednocześnie Jagna zmaga się z konsekwencjami swojej decyzji – kobieta jest zła na Mateusza i innych. Czy kobiety mogą znaleźć szczęście, którego szukały od lat?

Adela czuła, że jest gotowa wyjawić wnuczkom tajemnice, które skrywa ich rodzina. Jednak prawda o pięknym dworku, w którym mieszkali, nieodwracalnie zmieniła ich życie. Adela chce im powiedzieć całą prawdę o tym, co stało się z Konstantym i dlaczego musi chronić swoją rodzinę… Ale czy znajdzie siłę, by przyznać się do tego, co ją trapi?