Witamy na stronie Poradni Progresso Radzymin
ul. Paderewskiego 4, Radzymin
pn.-pt. 8:00 - 19:00
Zadzwoń: 575-824-334

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Progresso w Radzyminie powstała z myślą o dzieciach, które potrzebują wsparcia i pomocy w prawidłowym rozwoju. Rozpoczynając od rzetelnej diagnozy, poprzez profesjonalną terapię trudności, pragniemy udowodnić dziecku, że „może”, że „potrafi” pokonać problemy, jakie napotyka na swojej drodze.

Chcemy w tym procesie współpracować z rodzicami, traktując ich jako partnerów, angażując w pracę nad trudnościami, pokazując możliwe drogi pokonania problemu. Bowiem to właśnie rodzice są dla nas wiarygodnym źródłem informacji o dziecku i najbardziej wnikliwymi obserwatorami jego zachowań. Proces terapeutyczny pragniemy uczynić dla dziecka nie tylko efektywnym, ale i atrakcyjnym, stąd też podczas zajęć wykorzystujemy najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne i sprzęt audiowizualny przeznaczony do terapii dzieci.

Nasze obowiązki wykonujemy sumiennie i rzetelnie. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę. Stale doskonalimy nasze umiejętności uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Na pierwszym miejscu jest dla nas dobro klientów.

Usługi Poradni są płatne.

Do Placówki można zgłaszać się bez skierowania.

Bezpłatnie oferujemy terapię dzieci od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole, które posiadają opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju. Jest to wielospecjalistyczna pomoc skierowana do dziecka i jego rodziców prowadzona w zależności od potrzeb dziecka przez: psychologa, pedagoga specjalnego, logopedę, neurologopedę, rehabilitanta w wymiarze od 4 do 8 godzin miesięcznie.